Novinky

23 hours ago

SK Aritma Praha

Vážení Aritmáci,

z důvodu častých dotazů upozorňujeme, že rozvrh pro závodní hráče kvůli nařízeným opatření až do odvolání neplatí. Děkujeme za pochopení
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 days ago

SK Aritma Praha

Vážení tenisté, vzhledem k nejasné situaci okolo hraní tenisu v následujících dnech vám nabízíme od pondělí také kondiční přípravu s Márou.

Kondiční příprava bude probíhat pouze individuálně, za každého počasí, a to v přírodní rezervaci Divoká Šárka.

V případě zájmu zasílejte SMS s vašimi časovými možnostmi na tel. 608 739 866
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 days ago

SK Aritma Praha

Dobré ráno, tak Český tenisový svaz včerejší prohlášení, že dává klubům zelenou otevřít venkovní kurty pro veřejnost, stáhl ze svého webu. Zatím kurty necháváme otevřené. Pozor však na pravidla o pohybu osob. Vstup na vlastní odpovědnost.

Pro doplnění:
Nejspíše vycházel pouze z výroku pana Prymuly z twittrového účtu:
Prymula na otázku „Mohu jít na venkovní sportoviště?“ doslova řekl: „Pokud hovoříme o zevních sportovištích, Tak tam samozřejmě mohu provozovat individuální sport, nicméně jsou tady velmi tvrdá omezení, kdy v podstatě tam teoreticky mohou být pouze 2 osoby“.
... See MoreSee Less

View on Facebook

4 days ago

SK Aritma Praha

Aritmáci, zítra otevřeme venkovní kurty. Rozvrh, podle kterého jsme hráli, nebude platit. Kurty můžete rezervovat od zítřka 8 hod na tel.:774711566. Dnes, prosíme, nevolejte.Pozor! Hrát jen dvouhru, šatny a wc jsou zavřené, mimo kurty noste roušky! ... See MoreSee Less

View on Facebook